Start-UP - Національний Дігітальний Конкурс

Завдяки великому інтересу і великої кількості аплікантів
подача заявок на конкурс продовжується до 01 Липня

Заявки приймаються англійською мовою

21.04.2021 - 08.07.2021 - Київ, Україна

0
0
Дні
0
0
Години
0
0
Хвилини
0
0
Секунди

Основні етапи Конкурсу:

Українська асоціація фахівців інформаційних технологій, Ізраїльські інвестиційні фонди та Факультет інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошують на Start-UP - Дігітальний Конкурс 2021

Зареєструватися

Концепція FIB полягає у проведенні Національного конкурсу стартапів серед студентів та викладачів провідних університетів України. Однак, щоб залучити до конкурсу випускників університетів, також можуть брати учать інші зацікавлені кандидати, хто не є слухачами або співробітниками ВНЗ. Конкурс проводиться для виявлення та підтримки яскравих бізнес-ідей на різних етапах реалізації.

Переможці конкурсу отримають інвестиційну підтримку, за висновками комісії, яка складається з технічних та фінансових експертів. Комісією будуть оцінюватись проєкти, які були відібрані журі.

Конкурс буде тривати 2-3 місяці
залежно від кількості учасників

 • Середа 21.04

  Кандидати, які відповідають вимогам, реєструються Онлайн

  Концепція FIB полягає у проведенні Національного конкурсу стартапів для студентів, випускників, аспірантів, викладачів та інших, хто зацікавлений у можливості отримати фінансову та стратегічну підтримку своїх бізнес-ідей / підприємств. Команди стартапів можуть включати будь-яку комбінацію учасників.
  Інформація про конкурс FIB також буде розповсюджена серед провідних українських університетів та буде підтримана ними. Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки яскравих ідей та бізнесу.

 • Четвер 01.07

  Перший відбір

  Перший відбір прийнятних учасників та ідей на основі рекомендацій щодо подання на конкурс

 • Неділя 04.07

  Експертна панель

  Експертна група технічних, фінансових та комерційних працівників розгляне та укладе перелік з 10–15 фіналістів, що перейдуть до наступного туру

 • Вівторок 06.07

  Презентація фіналістів

  Презентація фіналістів проводитиметься через Zoom та / або у визляді фізичної презентації (якщо можливо через обмеження Covid-19)

 • Середа 07.07

  Команда експертів

  Експертна група суддів буде обирати переможців на основі всіх даних, зібраних рецензентами та експертною комісією

 • Четвер 08.07

  Висновок

  Учасник / учасники, які перемогли, підпишуть угоду з інвесторами / фондом про фінансову підтримку їх проекту, а також отримають унікальну підтримку для потенційного доступу до світових ринків та просування проекту / бізнесу


Унікальність

Унікальність FIB в поєднанні груп інвесторів світового рівня з одного боку і найбільш інноваційної аудиторії учасників з іншого. Залучення інвесторів забезпечується завдяки Ізраїльським партнерам FIB, залучення аудиторії (студентів, випускників, співробітників університетів) за допомогою українських партнерів: Української асоціації фахівців інформаційних технологій та Факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка. FIB організовано у безпосередній співпраці з провідними університетами України. Він охоплює потенційну аудиторію стартапів та підприємців з найкращих університетів, одночасно пидтримуючи чудові ідеї на дуже ранніх етапах. Головні організатори конкурсу д-р Маргарита Бель, Директор з розвитку бізнесу в Cyber Incident Response Company та д-р Сергій Бронін, Президент “Української асоціації фахівців інформаційних технологій” (UAITP).

Д-р Маргарита Бель

Д-р Маргарита Бель,

CEO FIB, Директор з розвитку бізнесу в Cyber Incident Response Company.

Експерт у галузі розвитку бізнесу та управління технологіями з 20-річним досвідом роботи, отримала нагороду Гарвардського університету, Директор з розвитку бізнесу в Cyber Incident Response Company, Керівник проектів у Check Point Software Technologies, Ltd., Cympire - Cyber Range наступного покоління, Integrity - Послуги з Кібер Безпеки та Управління Ризиками.

Д-р Сергій Бронін

Д-р Сергій Бронін,

CTO FIB, Президент Всеукраїнської громадської організації “Українська асоціація фахівців інформаційних технологій” (UAITP)

Експерт з інформаційних технологій і ІСТ/IoT бізнесів з понад 20-річним досвідом роботи в реальному секторі. Приймає участь у формуванні державної політики України для ІT і ІСТ/IoT бізнесу з 2008 р. Доцент кафедри ІСТ, КНУ імені Т. Шевченка. Особисто приймав участь в створенні та запуску понад 10 успішних стартапів. Керівник багатьох міжнародних проєктів.

Мордехай Ерез

Мордехай Ерез,

Підприємець і прихильник нових високотехнологічних компаній

Мордехай засрував успішну, комерційну компанію в галузі конопель, а також інвестував у кілька харчових технологічних компаній та бізнес електронної комерції. Мордехай тісно співпрацює з ключовими глобальними партнерами в США, Латинській Америці та Європі.

Jonathan Benvaich

Джонатан Бенвайч,

Підприємець, який протягом багатьох років співпрацює з технологічними та інноваційними стартапами й міжнародними інвесторами.

Джонатан брав участь в злиттях декількох державних технологічних компаній на фондовому ринку США.

Україна стала символом аутсорсингу для багатьох ізраїльських та міжнародних високотехнологічних компаній.
FIB - це Перший національний український конкурс, організований спеціально для студентів та співробітників університетів.
Національний конкурс стартапів для студентів, випускників, аспірантів та викладачів організовує "Українська асоціація фахівців інформаційних технологій", провідні університети України та Група інвесторів з усього світу, об'єднані Ізраїльським інвестиційним фондом.
До участі у Конкурсі допускаються різноманітні команди стартапів.
Канали для розповсюдження інформації про Конкурс спрямовані на університетську аудиторію.
Інвестори зацікавлені в інноваційних стартапах на ранніх етапах та яскравих, оригінальних бізнес ідеях.
Такі стартапи найчастіше з’являються в університетському середовищі.

FIB підтримали:Зв'яжіться з нами


  ул. Богдана Гаврилишина,
  24, Киев, 02000